ENG
RU
LV
Par mums
SIA "Porcelāna Galerija" ir noslēdzis 29.04.2016. līgumu Nr. SKV-L-2016/180 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana" ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

SIA "Porcelāna Galerija" ir noslēdzis 23.11.2015. līgumu Nr.L-ĀTA-15-3582 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par projekta "Dalība starptautiskajā amatniecības izstrādājumu izstādē - gadatirgū "Bazaar Berlin 2015"" īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

SIA Porcelāna Galerija no 2014. gada decembra īstenoja aktivitāti: dalība starptautiskajā dizaina izstādē "Maison & Objet'', kas norisinājās no 2015. gada 23. līdz 27. janvārim Parīzē, Francijā.

Porcelāns -tūkstošgadu Ķīnas noslēpums, Eiropas alķīmiķu baltais zelts, izturīgākais un smalkākais no keramikas materiāliem - mākslinieka Jāņa Roņa lielākais radošais izaicinājums. Un viņa lielākais sapnis - porcelāna ražošanas atjaunošana Latvijā.
Pamazām viss raisās - Porcelāna mākslas galerija Vecrīgā un SIA Porcelāna Galerija izveidošana 2002. gadā, darbnīciņa Kalnciema ielā un apgleznošanas studija Majoru kultūras namā, bet no 2007. gada rudens - Vecpiebalgas novads, Ineši un ideja par zīmolu - "Piebalgas Porcelāna Fabrika". Šeit porcelāns ir māksla un tūrisma objekts, suvenīrs un prezentācijas priekšmets, mūsu un jūsu radošas izpausmes materiāls.

Jūsu radošās idejas varat realizēt gan jūs paši, izmantojot ceļojošās porcelāna apgleznošanas studijas iespējas, gan mēs, realizējot jūsu vēlmes porcelānā, apgleznojumā, apdrukā.

Piebalgas Porcelāna Fabrika aicina apciemot Piebalgu un Porcelānu - gan šajā mājas lapā, gan īstenībā!